<![CDATA[Rabia Pasion - Novinky]]>Tue, 09 Feb 2016 02:16:03 -0800Weebly<![CDATA[Prehľad postáv]]>Fri, 21 Aug 2015 13:22:17 GMThttp://rabiapasion.weebly.com/novinky/prehlad-postavAko som sľúbila - pre lepší prehľad som vytvorila, čo najprehľadnejší (snáď taký aj je) prehľad postáv ☺.
Nie sú tam všetky, ktoré kedy v príbehu budú, ale v priebehu príbehu sa tam budú pridávať, aby ste vždy mali šancu pozrieť si niečo o postavách (samozrejme, postavy budú opisované i v príbehu).


Prehľad postáv
]]>
<![CDATA[1. máj]]>Fri, 01 May 2015 17:12:59 GMThttp://rabiapasion.weebly.com/novinky/1-majNakoľko do súťaže OK KONCA K ZAČIATKU sa zapojili "až" 2 dievčatá, súťaž som zrušila.
Verím, že raz sa nájde čas, keď aspoň 5 dievčat sa zapojí do niečoho organizovaného mnou a bude to všetko trcohu inak ;) .
]]>
<![CDATA["BIRTHDAY" SÚŤAŽ - OD KONCA K ZAČIATKU]]>Sat, 25 Apr 2015 11:10:26 GMThttp://rabiapasion.weebly.com/novinky/birthday-sutaz-od-konca-k-zaciatkuMílí Waťáčikovania, Waťáčky a aj Waťká (stredný rod).


Ako som už písala na mojom Wattpad profile od dnes prebieha u mňa súťaž s názvom OD KONCA K ZAČIATKU.
Je to súťaž v ktorej môžete získať možnosť vybrať príbeh (z možností), v ktorom budem neskôr pokračovať a skutočne ho zrealizujem.

Súťaž sa koná od dnes (25. 4.) do konca apríla, (30. 4.) pričom vyhlásenie sa bude konať prvého mája.

Zapojiť sa do súťaže "OD KONCA K ZAČIATKU" môžete:
*okomentovaním tohto príspevku s textom: Chcem sa zapojiť
*okomentovaním totožného príspevku na mojej FB stránke 
KAŽDÝ DEŇ MÔŽETE PRIDAŤ JEDEN KOMENTÁR A TÝM ZVÝŠIŤ ŠANCU VÝHRY

Výsledky súťaže budú vyhlásené prvého mája na všetkých nástenkách patriacich k môjmu profilu ;)]]>
<![CDATA[Oznam]]>Mon, 06 Apr 2015 08:55:59 GMThttp://rabiapasion.weebly.com/novinky/oznamAko ste si už určite všimli - namiesto novej kapitoly pribudol ku všetkým príbehom oznam v znení:
Uvažovala som o tom dlho a vždy som došla k rovnakej odpovedi... Rozhodla som sa zmazať túto story. Vlastne nie túto story, ale všetky stories nachádzajúce sa na mojom profile.
Nechcela som aby ste sa o tom dozvedeli spôsobom, že raz sa vám zazdá, že nebola dlho aktualizovaná a zistíte, že už vlastne neexistuje, tak vám píšem tento oznam s mojím konečným rozhodnutím (a nie preto, že chcem aby ma niekto presviedčal - je to skrátka tak...).
Skrátka nie som človek, ktorému by písanie išlo a ani ktorý má "talent". Všetky príbehy vrátane tohto nemajú žiadnu pointu či ustálený spôsob písania, či dejovú líniu - nemajú nič a preto sa nedajú označiť za nejaké "literárne dielo".
Jednoducho nemá zmysel pokračovať v písaní už len z dôvodov, že to nebaví nikoho (vrátane mňa) a nemá to žiadnu budúcnosť, či zmysel. Je to už rok čo som zaregistrovaná na wattpade a o čosi dlhšie čo píšem normálne, ale zhrnuté podčiarknuté - dalo sa venovať čomukoľvek inému za ten čas - veciam čo ma bavia, čo viem a ktoré budú mať úžitok a písanie nieje ani jedno z toho....
Chcem sa však vám všetkým poďakovať čo si prečítali čo i len jednu časť a tým zahodili svoj čas a samozrejme aj tým, ktorý ma vždy podporovali a radi sme sa spolu rozprávali ;) verím, že ich vymenúvať nemusím (oni to vedia) - už len z dôvodu aby som niekoho nezabudla a neurazila... :)
Uvedomila som si, že to že píšem je... Neviem ako to nazvať... Je mi až blbé písať keď to neviem. Cítim sa strašne trápne a neisto, akoby som urážala celkovo písanie a to ma mrzí... Bolo sebecké myslieť si, že je nejaký dôvod aby som to písala atď...
No nejdem vás ďalej zdržovať mojou spoveďou a lúčim sa s vami s poslednými slovami, že to nikomu snáď nebude vadiť a onedlho už žiadny z týchto príbehov na mojom profile/wattpade neuvidíte. ;)
Dúfam, že to dotiahnete ďaleko lebo vy nato máte!!! ♥ ♥ ♥


A teda je to pravda... Mažem všetky príbehy na mojom profile... Avšak môže sa stať, že príde iný príbeh s iným tématom...
Avšak... aby to nebolo ešte len tak... tak vám v príspevku blog dám ukončenia príbehov v skrátenej forme ;)
Ďakujem za pozornosť :D]]>
<![CDATA[Rekonštrukcia webu]]>Mon, 16 Mar 2015 18:09:40 GMThttp://rabiapasion.weebly.com/novinky/rekonstrukcia-webuAko už po niekoľký krát, znovu som zrekonštruovala web. 
Dnešný dôvod? Lepšia prehľadnosť, vzhľad a ľahšia úprava. Tuším a viem, že asi nieje najlepšie tak často meniť a rekonštruovať web, no tentokrát je to snáď naposledy. Tentokrát som dala na jednoduchosť, ktorá mi už dávno chybovala a rušila možno aj celkový dojem. 
Tiež sa touto zmenou zväčšili možnosti celkového webu a tým pádom dúfam, že aj Vy ste s touto, hádam príjemnou zmenou spokojný :)]]>